KUCHYŇ

Řadit podle 
Výrobce  

MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  60x41 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN]
naše cena 349 Kč (13 €)

SAMOLEPKA KITCHEN


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  30x21 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN]
naše cena 89 Kč (3 €)

SAMOLEPKA SKLENKY


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  20x17 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU S KUCHYŇSKOU TÉMATIKOU-ŠÁLEK KÁVY. STYLOVÁ SAMOLEPKA JE EFEKTIVNÍ DEKORACÍ DO KAŽDÉHO BYTU A ELEGANTNĚ VÁM OZDOBÍ NEJEN VAŠI KUCHYŇ.
naše cena 89 Kč (3 €)

STYLOVÁ SAMOLEPKA ŠÁLEK


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  20x11 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU S KUCHYŇSKOU TÉMATIKOU - HRNEK. DESINGOVÁ POLEPKA JE VHODNOU DEKORACÍ NEJEN DO KAŽDÉ KUCHYNĚ. SAMOLEPKA SEDÍ NA KAŽDOU ZEĎ A EFEKTIVNĚ OZDOBÍ VÁŠ INTERIÉR.
naše cena 59 Kč (2 €)

STYLOVÁ SAMOLEPKA NA ZEĎ HRNEK_3


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  20x11 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU DO KAŽDÉ KUCHYNĚ. STYLOVÁ POLEPKA JE FEKTIVNÍ DEKORACÍ A ELEGANTNĚ VÁM OZDOBÍ STĚNU VAŠEHO BYTU.
naše cena 59 Kč (2 €)

SAMOLEPKA NA ZEĎ HRNEK 2


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  30x25 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU DO KUCHYNĚ - TALÍŘ. STYLOVÁ POLEPKA SLOUŽÍ JAKO STYLOVÁ DEKORACE. TATO SAMOLEPKA VÁM ELEGANTNĚ OZDOBÍ STĚNY NEJEN VAŠÍ KUCHYNĚ.
naše cena 99 Kč (4 €)

SAMOLEPKA NA ZĚD  TALÍŘ


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  20x17 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] DEKORATIVNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU DO KUCHYNĚ - KUCHAŘÍK. ELEGANTNÍ POLEPKA SLOUŽÍ JAKO DEKORACE DO KAŽDÉHO BYTU. STYLOVÁ POLEPKA VÁM ELEGANTNĚ OZDOBÍ STĚNY NEJEN V KUCHYNI.
naše cena 79 Kč (3 €)

ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA KUCHAŘÍK


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  30x28 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU S KUCHYŇSKÝM MOTIVEM - DRINK. STYLOVÁ POLEPKA VÁM EFEKTIVNĚ OZDOBÍ STĚNU VAŠEHO BYTU. DESINGOVÁ SAMOLEPKA SE HODÍ NA KAŽDOU ZEĎ A JE VHODNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO DOMU.
naše cena 119 Kč (5 €)

SAMOLEPKA NA STĚNU DRINK


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  40x30 cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA NA STĚNU DO KAŽDÉ KUCHYNĚ - KUCHAŘ. DESINGOVÁ POLEPKA  EFEKTIVNĚ OZDOBÍ STĚNY NEJEN VE VAŠÍ KUCHYNI.
naše cena 169 Kč (6 €)

SAMOLEPKA NA ZEĎ KUCHAŘ


MINIMÁLNÍ ROZMĚR TÉTO SAMOLEPKY, KTERÝ LZE VYROBIT JE  20x18cm [DALŠÍ (VĚTŠÍ) ROZMĚRY SAMOLEPKY JSOU V TOMTO POMĚRU STRAN] ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKA DO KUCHYNĚ - HRNEK. DESINGOVÁ DEKORACE, KTERÁ SE HODÍ DO KAŽDÉ KUCHYNĚ. EFEKTIVNĚ OZDOBÍ STĚNY NEJEN VE VAŠÍ KUCHYNI.
naše cena 79 Kč (3 €)

SAMOLEPKA NA ZEĎ HRNEČEK