Velkoobchodní prodej

KATALOG SAMOLEPEK S OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI KE STAŽĚNÍ ZDE:

KATALOG SAMOLEPEK

 

 

- Líbí se Vám naše produkty a chtěli byste je zařadit do sortimentu svého obchodu?

- Máte zájem o velkoobchodní odběr dekorací za nejlepší ceny v ČR?

- Jste architekt, designér, nebo se nějakým způsobem zabýváte návrhem, prodejem a realizací interiérů?

- Provozujete internetový, nebo kamenný obchod s podobným sortimentem?

 

 

Nabízíme Vám, stát se našim velkoobchodním partnerem. Samolepky na zeď se staly velice žádanou interiérovou dekorací, nejen pro domácnosti. Tento sortiment se těší veliké oblíbenosti a objem prodeje neustále roste. Nabízíme Vám individuální podmínky i přístup a nebráníme se jakékoliv formě spolupráce. Vyrábíme samolepky včetně grafického návrhu dle vašich potřeb. Zajistíme veškeré reklamní a propagační materiály, včetně návrhu. Jsou to např. bannery, letáky, vizitky, plakáty, potisk triček, mikin a jiného textilu.

 

Pokud chcete mít přístup do našeho obchodu za velkoobchodní ceny, napište nám na náš e-mail nejlevnejsisamolepky@kreativstudio.cz a my Vám zřídíme velkoobchodní účet. Pro vytvoření velkoobchodního účtu je nutné nám zaslat e-mailem na nejlevnejsisamolepky@kreativstudio.cz kopii Vašeho živnostenského oprávnění. V případě, že jste plátci DPH je nutné nám taktéž zaslat osvědčení o DIČ. Bez těchto údajů není možné nakupovat za velkoobchodní ceny.

O vytvoření Vašeho velkoobchodního účtu Vás budeme informovat e-mailem. Teprve poté je možné nakupovat za velkoobchodní ceny. Provozovatel obchodu KREATIV STUDIO - NEJLEVNĚJŠÍ SAMOLEPKY.CZ si vyhrazuje právo odmítnout vytvoření velkoobchodního účtu například z důvodu nezaplacení předchozích faktur, neodebrání objednaného zboží apod.

 

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 722 458 715, nebo na e-mailu

nejlevnejsisamolepky@kreativstudio.cz, rádi Vám vyjdeme vstříc.